Kamila Paszkiewicz
Magister sztuki/architekt wnętrz

Założyłam pracownię z ogromnej pasji tworzenia przestrzeni idealnych, miłości do przedmiotów pięknych, funkcjonalnych, zaskakujących i inspirujących. Współistnienie tych wszystkich elementów uformowanych według konkretnej wizji dają miejsca magiczne, które kochamy, miejsca z pozytywną energią do pracy i życia.

PASZKIEWICZ DESIGN to profesjonalna pracownia projektowania wnętrz działająca w Warszawie i Bydgoszczy. Stworzona z pasji kreowania miejsc pięknych i doskonałych, inspirowanych wymaganiami współczesnego człowieka, jego pragnieniami i marzeniami. Każde wnętrze to wyzwanie do osiągnięcia przestrzeni optymalnej i przyjaznej.

Z równym zaangażowanie podejmujemy się projektowania małych przestrzeni mieszkalnych jak i wielometrażowych budynków publicznych czy domów prywatnych. Opierając się na wzajemnym zaufaniu i korelacji dążymy do wspólnego celu. Wielkim sukcesem jest dla nas radość ze spełnionych oczekiwań w finalnej pracy.

Proponujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu branży wnętrzarskiej od projektów, wykonawstwa, wyposażenia oraz nadzoru autorskiego, tak aby urzeczywistnić Państwa oczekiwania.

Współpracujemy z wieloma fantastycznymi firmami polskimi, a także zagranicznymi, które poznajemy na corocznych branżowych targach w Mediolanie, Paryżu czy Frankfurcie. Staramy się być na bieżąco z trendami i nowościami w tej materii. Pracujemy na najlepszych programach projektowych. Wszystko, aby nasza oferta była kompleksowa i w pełni satysfakcjonująca.

Serdecznie zapraszam do współpracy!

Kamila Paszkiewicz & Zespół

PASZKIEWICZ DESIGN - Zespół architektów wnętrz